Social Icons

twitterfacebookgoogle pluslinkedinrss feedemail

Pages

7 Ekim 2010 Perşembe

GRİBE KESİN ÇÖZÜM. (ŞİFA; ALLAHTAN)

Uzun zaman oldu bloglarıma birşeyler yazmayalı. Hayatın debdebesi, Dünya telaşı, geçim derdi derken liste uzayıp gidiyor ve insan ideallerinden, düşüncelerinden, projelerinden uzaklaşıyor.
Bu zamana kadar bir çok şifa reçeteleri denedim. Bu reçetelerden denediğim ve bizzat faydasına şahit olduklarımı sizlerle paylaşacağım. Tabi şu nokta çok ama çok önemli; şifalı bitkileri ya da formülleri kullanırken şahsilik ilkesini unutmamak gerek.
 Her formül, herkeste aynı etkiyi göstermez. İnsanların hiç birisinin şartları birbirininkisine eşit değildir. Bu sebeple, kişilerde bulunan hastalık çeşitleri önemlidir. Tam bu noktada en önemli ve es geçilmeyecek konu; şifayı verenin Yüce Allah olduğu gerçeğidir. Öyle hastalıklar vardır ki, çaresi yok sanılır fakat; bir bardak yağmur suyu şifa oluverir. Ne kullanırsak kullanalım, hangi doktora gidersek gidelim bu hakikati asla unutmayalım. Şifa yalnız ve yalnız Allahtandır.
Yüce Allah bazı hastalıkların çaresini bazı bitkilerde ve maddelere saklamış gizlemiştir. Bu şifa saklı hapı ya da bitkiyi kullanınca insan şifasına kavuşuverir. Bu kavuşmanın sebebi de Yaratıcının o ilaca ya da bitkiye o şifayı bahşetmiş olmasıdır.
Bir çok ufak defek rahtasızlığın bire bir karşılığı olan şifa saklı ilaçlar ve otlar vardır. Bu otaları ya da ilacı kullanınca o hastalık tamamiyle yok olur gider. Bende size bire bir etkili şifa reçetelerini yeri geldikce sunacağım.
Kış aylarının geldiği şu günlerde, malum herkes grip olur. Bende bu nedenle, gribin kesin denenmiş ve birebir şifa saklı reçetesini sizlerle paylaşmak istiyorum.
KULLANILACAK MADDELER
1- Bir bütün limonun suyu sıkılır.
2- Bir diş sarımsak rendelenir ya da ince ince kıyılır
3- Yarım çay bardağı üzüm sirkesi hazırlanır
HAZIRLANIŞI
Bu üç terkip birbiriyle karıştırılarak seri bir şekilde içilir. İnsanda silkelenme ve mide bulantısı yapabilir.Kusmamak gerekir, bu durumda ağızdan derin nefes alınmalıdır.
Ardından bir şişe maden suyu içilmeli ki sirkenin midede oluşturacağı ekşimeyi alsın.
Tabi mide ülseri yada farklı mide rahtasızlığı olanlar bunu asla denemesinler.
Normal bir insan için bu reçete bire birdir. Ben şimdiye kadar tek sefer uyguladım ve gripten bir günde kurtuldum. Çok şiddetli seyreden griplerde bir iki uygulama da yapılabilir.
MİĞDE RAHATSIZLIĞI OLANLAR İÇİN
Midesi rahatsız olan bir kişi grip olmuş ise tavuk çorbası içmeye devam etmeli
tavuk çorbasını içine çok az sarımsak çok az sirke ve bolca nane ilave etmeli

5 yorum:

 1. Yazan kişi bir de düzgün yazabilseydi..
  Ne bunlar canım aaaa:neves,miğde......
  NEFES MİDE .BİR DE SİTE AÇMIŞ YAZMAYI ÖĞREN YAZMAYIIIII

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim hatamı gösterdiğin için. Hatasız kimse yoktur. Ben hatamı düzelttim.
  Sizin amacınız şifa aramak değil hata aramak. Siz bu olumsuz bakış açınızla en mucizevi iksirleri kullansanız ne olur sanki ha...
  Önce 'olumlu' bakmayı öğrenin.
  İmla hatalarını düzeltmek basittir. Ama; sizin olumsuz bakış açınızı ve önyargınızı düzeltmek "Atomu parçalamaktan daha zordur."

  YanıtlaSil
 3. Aksi yorum yazanlara aldırmayın, meyve veren ağaç taşlanırmış, çok faydalı bir bilgi paylaşmışsınız, hemen deniyecem, çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. İyi günler hafif halsizlik var bende ve boğaz ağrısı için de iyi geliyor mu ?

  YanıtlaSil
 5. Bir çok ufak sıkıntılara etkili. Allah'ın izniyle iyi gelecektir.

  YanıtlaSil

 

Sample text

Sample Text

Bu sitedeki tavsiyelerin kullanımı ve mesuliyeti kullanıcılara aittir. Bu ve benzer tüm sitelerdeki reçeteleri uygularken doktorunuza ve bir uzmana mutlaka danışın. Bir çok hastalığın belirtisi aynı olabilir. Bu yazılar; paylaşım ve bilgi amaçlıdır.
 
Blogger Templates